NOVINKY VOLKSWAGEN
06.04.2021

ID.4

Čistě elektrické SUV
vw

Stvořený pro velké věci

Všestranný, dynamický a čistě elektrický: To jsou superlativa prvního SUV z rodiny vozů ID. ze sériové produkce. Volkswagen s tímto sportovním terénním vozem přináší elektrický pohon do aktuálně nejoblíbenější automobilové třídy a dokazuje, že ofenzíva v oblasti elektromobility právě započala.

Pomáhá, je připojené do sítě a otevřené novým možnostem.

Ráno rychle odvezete děti do školy a pak pokračujete pohodlně do kanceláře - bez problémů, na jedno nabití baterie.¹ Na výběr přitom máte baterii s kapacitou 52 kWh ve výbavové linii Pure² nebo 77 kWh a výkon 150 kW ve výbavové linii Pro.

Rekuperace, tedy zpětné získávání kinetické energie při zpomalování, u každého elektromobilu významně prodlužuje dojezd. Nový Volkswagen ID.4 používá koncept rekuperace, zaměřený na maximální hospodárnost.

 

Dokonalé tvary i funkce


Dobrý design je vždy také plně funkční - aerodynamický odpor má u elektromobilu největší vliv na dojezdovou vzdálenost. Od rychlosti přibližně 50 kilometrů za hodinu představuje největší odpor, který je nutné překonávat. Každé vylepšení aerodynamických vlastností zvyšuje efektivitu vynaložené energie a prodlužuje tak dojezdovou vzdálenost. Svou roli zde kromě exteriéru vozu hraje i jeho interiér

Zcela nová koncepce prostoru, která Vám dává spoustu svobody.

Elektrický výkon, který je zdrojem inspirace.

Intuitivní ovládání, díky němuž je vše snadné.

 

To je nové ID.4: Silné jako SUV, ohleduplné k životnímu prostředí jako ID.